Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Polsko-niemieckie seminarium online „Delegowanie polskich pracowników za zachodnią granicę”

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na polsko-niemieckie seminarium online pn. „Delegowanie polskich pracowników za zachodnią granicę”,które odbędzie się w dniu 29.06.2021 r., w godzinach 10:00 – 13:00. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP delegujących pracowników do pracy za granicę, osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowo-płacowe w firmie, właścicieli i pracowników biur rachunkowych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pan Mariusz Makowski doradca podatkowy, trener prowadzący szkolenia z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego, ekspert w zakresie opodatkowania dochodów osiąganych przez Polaków za granicą oraz przez cudzoziemców w Polsce. Autor m.in.:
-„Delegowanie pracowników za granicę. Poradnik Gazety Prawnej 5/2021”,
-„Rozliczanie dochodów zagranicznych. Poradnik Gazety Prawnej 2/2020”,
-„Zatrudnianie cudzoziemców po zmianach w 2018 r.”, Infor 2018,
oraz kilkudziesięciu artykułów o tematyce podatkowej (podatki.pl, Ekspert Księgowy).

W załączniku znajdą Państwo program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres centrum@parseta.org.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 25.06.2021 r.
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Seminarium będzie tłumaczone symultanicznie i odbędzie się na platformie ZOOM.

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

program szkolenia

formularz zgłoszeniowy


Data

29 cze 2021

Czas

10:00 - 13:00
Kategoria
Kod QR
z-library