Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Online: „Forum Praktyczne Elektromobilności Berlin-Brandenburg”, 27.08.2021

Zapraszamy Państwa serdecznie na „3. Forum Praktyczne Elektromobilności Berlin-Brandenburg”, które odbędzie się 27 sierpnia 2021 r.

Temat tegorocznego forum brzmi: „Elektromobilność w ujęciu gminnym“.

W tym roku po raz pierwszy Forum będzie również platformą polsko-niemieckiej wymiany doświadczeń z zakresu wdrażania rozwiązań elektromobilnych.

Podczas wydarzenia w ujęciu lokalnym omówione zostanie szerokie spektrum zagadnień z zakresu elektromobilności, tj. infrastruktura do ładowania, adaptacja taboru pojazdów, możliwości finansowania, opłacalność.

Dzięki wystąpieniom i prezentacjom specjalistów z Polski i z Niemiec, a także dzięki towarzyszącej wydarzeniu wystawie pojazdów elektrycznych, zyskają Państwo możliwość dogłębnego zapoznania się z tematyką elektromobilności.

Nasze Forum oferuje Państwu praktyczne informacje, które ułatwią adaptację do wymogów e-mobilności i pozwolą zredukować trudności związane z wdrożeniem odpowiednich rozwiązań. Udział w wydarzeniu to również doskonała okazja do nawiązania nowych, transgranicznych kontaktów.

3. Forum Praktyczne Elektromobilności Berlin-Brandenburg
Elektromobilność w ujęciu gminnym

termin: 27.08.2021
godzina: 09.15 – 15.00
język wydarzenia: niemiecki i polski (tłumaczenie symultaniczne)

Ze względu na pandemię koronawirusa ilość uczestników jest w tym roku ograniczona, dlatego sugerujemy rezerwowanie miejsc z wyprzedzeniem.

Wydarzenie online odbędzie się z wykorzystaniem bezpłatnego narzędzia Zoom.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo tutaj:
www.praxisforum-emo.de/komunalne

Organizatorami Forum są Biuro ds. Energii Powiatu Märkisch Oderland, Towarzystwo Planowania Regionalnego Oderland-Spree, Zarząd Regionalny Metropolregion Ost, PL-DE Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Strausbergu oraz nasz partner energetyczny Przedsiębiorstwo Komunalne w Strausbergu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Data

27 sie 2021

Czas

09:15 - 15:00
Kod QR