Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

„Podatek VAT w obrocie międzynarodowym – trudne przypadki, praktyka, orzecznictwo, zmiany przepisów” 24.02.2022

Szanowni Państwo,

Burmistrz Myśliborza oraz Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zapraszają na bezpłatne szkolenie on-line pn.: „Podatek VAT w obrocie międzynarodowym – trudne przypadki, praktyka, orzecznictwo, zmiany przepisów”, które odbędzie się dnia 24 lutego 2022 roku  w  godzinach  9.00 – 14.00.

Celem szkolenia jest kompleksowe przedstawienie wprowadzonych zmian w zakresie podatku VAT oraz wskazanie orzecznictwa sądowego w sprawach bieżących.

W trakcie szkolenia zostaną omówione zagadnienia wnikające z najnowszych interpretacji i wyroków dotyczących podatku VAT, w obszarach budzących istotne trudności i wątpliwości interpretacyjne oraz ryzyka dla podatników w tym: JPK, Pakiet e-commerce w handlu międzynarodowy, SLIM_VAT – 2, Polski Ład.

Szkolenie  skierowane jest  do głównych księgowych, doradców podatkowych, dyrektorów działów finansowych, pracowników komórek zajmujących się wyliczaniem zobowiązań podatkowych, właścicieli i pracowników biur rachunkowych, wszystkich mających styczność z zagadnieniami finansowo-księgowymi i zajmującymi się ewidencją podatkową i prowadzących rozliczenia podatkowe z Urzędem Skarbowym.

Szkolenie poprowadzi Pan Robert Goch – radca prawny, wieloletni praktyk i wykładowca, specjalista w dziedzinie stosowania prawa podatkowego (w szczególności podatku VAT), wieloletni pracownik służb skarbowych w Szczecinie, m.in. zastępca naczelnika Trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie, radca prawny w Izbie Skarbowej w Szczecinie oraz w Zachodniopomorskim Urzędzie Skarbowym w Szczecinie. 

Szczegółowe informacje uzyskać można w Centrum Usługowo-Doradczym Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, tel. 95 746 02 78. Osoby do kontaktu: Marta Trzeciak, Wioletta Urban.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa instytucji prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do 22.02.2022r. na adres e-mail: cud.umig@mysliborz.pl  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Data

24 lut 2022

Czas

09:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR
z-library