Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Polsko- niemiecka wymiana doświadczeń „Rozszerzenie oferty rekreacyjno – uzdrowiskowej w Euroregionie Pomerania na przykładzie lasu Uzdrowiskowo -Terapeutycznego w Heringsdorfie”

Zapraszamy Państwa do udziału w polsko niemieckiej wymianie doświadczeń.  Wydarzenie adresowane jest  m.in. do polskich i niemieckich przedsiębiorców z branży turystyczno-uzdrowiskowej, lekarzy uzdrowiskowych, przedsiębiorców zajmujących się medycyną naturalną, instytucji zarządzających lasami, przedstawicieli  samorządu, osób  zainteresowanych wpływem lasu na zdrowie człowieka .

Wyjazd ma na celu pokazać w jaki sposób wykorzystując zasoby leśne można stworzyć atrakcyjną ofertę turystyczno –uzdrowiskową, pozwalającą na wydłużenie sezonu turystycznego i wzmacniającą konkurencyjność gospodarki w Euroregionie Pomerania.

Przedsięwzięcie organizowane jest  w ramach projektu  „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w  Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem  Märkisch- Oderland w ramach Interregu VA”. Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 28 września  2020.

Programm_Unternehmerreise_Heringsdorf_OP

Zgłoszenie PL


Data

08 paź 2020

Czas

09:00 - 15:00
Kod QR
z-library