Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Polsko-niemieckie seminarium on-line pn. „Jak wzbudzić zaufanie i zbudować długotrwałe relacje z potencjalnymi klientami z kraju sąsiada”

 

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na polsko-niemieckie seminarium on-line pn. „Jak wzbudzić zaufanie i zbudować długotrwałe relacje z potencjalnymi klientami z kraju sąsiada”, które odbędzie się w dniu 17-03-2022 w godzinach 9.30 do 13:30.

Spotkanie poprowadzi Pan Szymon Nęcki – trener biznesu, psycholog, który specjalizuje się we wspieraniu doświadczonych profesjonalistów, oczekujących praktycznej wiedzy, gotowej do zastosowania w złożonych procesach biznesowych. W ramach swojej działalności projektuje i wdraża programy szkoleniowe i doradcze z zakresu kompetencji menedżerskich, szczególnie tych związanych ze skuteczną komunikacją, negocjacjami i sprzedażą b2b.

Webinarium skierowane jest w szczególności do przedsiębiorców i pracowników firm zajmujących się obsługą klientów, w tym klientów zagranicznych, chcących dowiedzieć się, w jaki sposób budować
i utrzymywać pozytywne relacje z klientem.

Program szkolenia

Zgłoszenia można dokonać do dnia 15-03-2022 poprzez formularz rejestracji online.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Link do szkolenia  zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

 

Serdecznie zapraszamy!


Data

17 mar 2022

Czas

09:30 - 13:30
Kategoria

Organizator

CUD Koszalin
Phone
+48 94 348 39 18
Email
slawomir.biskupski@um.koszalin.pl
Website
https://sbcud.net/
Kod QR