Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Polsko-Niemieckie Seminarium Online pn. „Trendy w zrównoważonym budownictwie- zwiększanie motywacji i weryfikacja”

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Karlinie wspólnie z biurem SBC (Service- und BeratungsCentrum) w Neubrandenburgu ma zaszczyt zaprosić Państwa na polsko-niemieckie Seminarium online pn.: „Trendy w zrównoważonym budownictwie- zwiększanie motywacji i weryfikacja”, które odbędzie się

w dniu 6 kwietnia br. w godz. 10.00-13.30.

Zrównoważone budownictwo zyskuje w ostatnich czasach coraz bardziej na znaczeniu – zarówno w przypadku realizacji nowych inwestycji budowlanych jak również przy przeprowadzaniu renowacji już istniejącej substancji budowlanej. Bardzo ważnymi aspektami są w tym wypadku efektywność energetyczna, dobre samopoczucie mieszkańców, a także ogólna równowaga ekologiczna – przede wszystkim wysokość wskaźnika śladu ekologicznego.

Niniejsze seminarium jest doskonałym wprowadzeniem do szeroko zakrojonego tematu zrównoważonego rozwoju budownictwa z mnóstwem aktualnych i przydatnych informacji. Poprowadzi je doświadczona prelegentka, przedstawicielka Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego, absolwentka studiów political science na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi oraz architektury na Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, współtwórczyni raportów i artykułów związanych ze zrównoważonym budownictwem, od 2019 roku członek zarządu stowarzyszenia OSOM w Gliwicach – pani Magdalena Wojtas.

W celu optymalizacji wydajności ekologicznej w budownictwie istotna jest między innymi motywacja. Podczas seminarium dowiemy się o aspektach, które mają wpływ na motywację i zachęcają do kierowania się zasadami zrównoważonego budownictwa w procesie inwestycyjnym. Kolejnym istotnym tematem seminarium jest weryfikacja standardów jakości. Omówione zostaną pojęcia dotyczące cyklu życia budynku czy śladu węglowego budynków. Dowiemy się również o systemach certyfikacji wielokryterialnej oraz poznamy znaczenie mapy dekarbonizacji w budownictwie.

W załączeniu znajdą Państwo Program Seminarium 6.04.2022 niniejszego Seminarium.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 05-04-2022 poprzez formularz rejestracji dostępny poniżej.

Forum odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM i będzie tłumaczone symultanicznie. Udział w Seminarium jest BEZPŁATNY. Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji wydarzenia, konieczne jest zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu https://zoom.us.

Link do w/w wydarzenia zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

Niniejsze wydarzenie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem pod nr tel: 94 716 63 48.

Serdecznie zapraszamy!


Data

06 kw. 2022

Czas

10:00 - 13:30

Organizator

CUD Karlino
Phone
+48 94 716 63 48
Email
centrum@parseta.org.pl

Andere Organisatoren

Kod QR
z-library