Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Forum Przedsiębiorców „Tiny Houses: budowa, sprzedaż, networking”; 08.11.2022

Tiny Living Foundation i Sieć Centrów Usługowo-Doradczych Euroregionu Pomerania zapraszają na Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców „Tiny Houses: budowa, sprzedaż, networking”, które odbędzie się 08.11.2022 w Strausbergu.

Zapraszamy serdecznie polskie i niemieckie przedsiębiorczynie i przedsiębiorców, zajmujących się budową i/lub sprzedażą Tiny Houses lub zainteresowanych tą branżą jako kierunkiem dla swojego przedsiębiorstwa w przyszłości, dostawców materiałów, pośredników, organizacje turystyczne, architektów, rzemieśliników, samorządowców, etc.

Tiny Houses na potrzeby naszego wydarzenia zdefiniowaliśmy jako domy o powierzchni do 45m², mobilne i niemobilne, niezależnie od materiałów, jakie zostały użyte do ich budowy.

Najważniejsze informacje:

miejsce wydarzenia: Centrum Konferencyjne TP6, STIC Wirtschaftsfördergesellschaft MOL mbH, Garzauer Chaussee 1a, 15344 Strausberg

data: 8 listopada 2022, godz. 10:00 – 19.00

udział: bezpłatny

program

Wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie.

Organizatorzy zadbają o Państwa wyżywienie w trakcie Forum.

Prosimy o zgłoszenia do 20.10.2022 r.

Po udanej rejestracji, automatycznie otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji na podany adres e-mail. Jeśli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu spam. W razie dalszych problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany formuły wydarzenia na online lub odwołania go przypadku ewentualnych ograniczeń wynikających z sytuacji sanitarno-epidemiologicznej.

Aby ułatwić nawiązywanie kontaktów, prosimy o wypełnienie poniższych pól. Udostępniając te informacje, zgadzają się Państwo, iż dane te mogą być wykorzystywane w celu nawiązywania kontaktów pomiędzy uczestnikami Forum.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +49 3341 3353721.

Cieszymy się na Państwa udział.

 

Z poważaniem

SBC Strausberg

 

 


Data

08 lis 2022

Czas

10:00 - 19:00
Kategoria
Kod QR
z-library