Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium „Delegowanie pracowników za granicę w UE ze szczególnym uwzględnieniem obszaru transgranicznego Polski i Niemiec”

Centrum Usługowo-Doradcze  Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza przedsiębiorców do udziału w  bezpłatnym szkoleniu  poświęconym delegowaniu pracowników za granicę w Unii Europejskiej.  Szkolenie odbędzie się w hotelu Hampton by Hilton ul. Wojska Polskiego 14,        w Świnoujściu dnia 21 stycznia  (poniedziałek) 2019 roku o godz. 10.00-14.00.

Uczestnikom zostaną przybliżone prawne uwarunkowania dotyczące zatrudniania pracowników poza granicami kraju z szczególnym uwzględnieniem niemieckiego i polskiego rynku pracy. Omówione zostaną obowiązki pracodawców w zakresie odprowadzania zaliczek na podatek oraz składek na ubezpieczenia społeczne od pracowników zatrudnionych poza granicami.

Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność poza granicami kraju, osób zatrudnionych w działach kadr i księgowych firm delegujących pracowników za granicę, a także do doradców podatkowych, właścicieli i pracowników biur rachunkowych.

Szkolenie organizowane jest z dofinansowaniem unijnym, w ramach projektu „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w  Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem  Märkisch- Oderland”  w ramach Interregu VA.

Agenda – DELEGOWANIE PRACOWNIKÓW ZA GRANICĘ

Karta zgłoszenia


Data

21 sty 2019

Czas

10:00 - 14:00

Koszt

Udzial bezpłatny

Organizator

CUD Świnoujscie
Phone
+48 727 794 930, +48 737 198 799
Email
cud@um.swinoujscie.pl
Kod QR
z-library