Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium on-line pn. „ABC zatrudniania cudzoziemców ze szczególnym uwzględnieniem Ukraińców”

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na seminarium on-line pn. „ABC zatrudniania cudzoziemców ze szczególnym uwzględnieniem Ukraińców” – uwzgledniające  zmiany po nowelizacji przepisów w roku 2022 oraz przepisy dotyczące pobytu i pracy obywateli Ukrainy po 24 lutego 2022 r., które odbędzie się w dniu 25-05-2022 w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Łukasz Żak, prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych internacjonalizacją przedsiębiorstw w szczególności transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, a także tematyce dotyczącej tworzenia skutecznych strategii eksportowych. Ponadto specjalizuje się w zagadnieniach związanych z problematyką zatrudniania cudzoziemców i prawem pracy. Stały współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku – Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik w Jakubowski – Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Sp. k., ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym.

Podczas szkolenia zostaną przedstawione aktualne przepisy dotyczące pobytu i podejmowania pracy przez cudzoziemców, ze szczególnym wskazaniem zmian jakie zostały wprowadzone w 2022 r.  a także specjalne rozwiązania prawne dotyczące pobytu i pracy obywateli Ukrainy, którzy wjechali na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej po 24 lutego 2022 r.

 

Program szkolenia 

Zgłoszenia można dokonać do dnia 23-05-2022 r.  poprzez formularz rejestracji online.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Link do szkolenia  zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

 

Serdecznie zapraszamy!


Data

25 maj 2022

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR
z-library