Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium on-line pn. „Cyberbezpieczeństwo-bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych”

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na seminarium on-line pn. Cyberbezpieczeństwo-bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych”,które odbędzie się  w dniu 17.10.2023 r. w godzinach 10:00 do 14:00.

Prowadzący: Arkadiusz Stawczyk specjalista w dziedzinie bezpieczeństwa informacji i cyberzagrożeń, certyfikowany trener ECDL EPP e-Urzędnik, egzaminator ECDL oraz kierownik projektów ICT (Fn-TSPM), specjalista IT Security CISS (Certified IT Security Specialist), wcześnie kierownik Wydziału Informatyki w dużej jednostce administracji samorządowej. Był odpowiedzialny za kluczowe projekty informatyczne realizowane w urzędzie oraz skuteczne wdrażanie Polityki Bezpieczeństwa Informacji. Pracował także jako kierownik wydziału serwisu w firmie z obszaru usług IT. Członek Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Doradza firmom i jednostkom administracji publicznej m.in. z zakresu ochrony informacji (tworzenie polityk bezpieczeństwa, instrukcji i procedur). Jest autorem licznych instrukcji i procedur związanych z ochroną danych osobowych i informacji. W zakresie szkoleń specjalizuje się w tematach związanych z informatyzacją administracji publicznej, cyberzagrożeniami, bezpieczeństwem informacji i ochroną danych osobowych (RODO). Posiada znajomość zarówno teoretyczną jak i praktyczną przedstawianych przez siebie tematów. Ma za sobą również kilkuletnie doświadczenie wykładowcy wyższej uczelni. Trener, doradca i kierownik projektów.

Seminarium skierowane jest do mikro- małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność gospodarczą.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 15.10.2023 r. poprzez formularz rejestracji online.

Program seminarium

 


Data

17 paź 2023

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR
z-library