Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Polsko-niemieckie seminarium on-line pn.: „Praca zdalna, hybrydowa czy w biurze. Jak będą wyglądały biura w przyszłości na obszarze transgranicznym”

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze w Koszalinie serdecznie zaprasza na polsko-niemieckie seminarium online pn. „Praca zdalna, hybrydowa czy w biurze. Jak będą wyglądały biura w przyszłości na obszarze transgranicznym”, które odbędzie się w dniu 10-12-2021 w godzinach 10:00 do 13:30.

Spotkanie poprowadzi Pani Luiza Boniecka, która jest doradcą zawodowym i personalnym, prowadzi szkolenia z zakresu skutecznej komunikacji interpersonalnej, zarządzania finansami osobistymi oraz zajmuje się profesjonalną obsługą klienta.

Podczas seminarium poruszymy temat efektywności pracy w domu, w biurze oraz w formie hybrydowej. Spróbujemy również spojrzeć na modele pracy okiem pracownika i sprecyzować jego oczekiwania. Ponadto poruszymy kwestie coworkingu, biur przyszłości i komunikacji interpersonalnej w zależności od modelu pracy.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 08-12-2021 poprzez formularz rejestracji online, który jest dostępny na dole strony. Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Serdecznie zapraszamy!


Data

10 gru 2021

Czas

10:00 - 13:30
Kategoria
Kod QR
Sold out!
z-library