Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium on-line pn. „Zmiany w przepisach dla przedsiębiorców w 2023 roku”

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na seminarium on-line pn. „Zmiany w przepisach dla przedsiębiorców w 2023 roku”, które odbędzie się  w dniu 16.11.2022 r.  w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pani Joanna Patyk – Doradca podatkowy, prawnik, posiada 14-letnie doświadczenie w zakresie podatków, które zdobyła pracując w kancelarii prawno-podatkowej oraz międzynarodowej firmie konsultingowej. Obecnie właścicielka Kancelarii Podatkowej. Specjalistka w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, w tym rozliczeń transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi – Transfer Pricing oraz podatku u źródła, a także podatku od towarów i usług. Współautorka książek: „Dokumentacja VAT”, „Komentarz do podatku dochodowego od osób prawnych” oraz autorka licznych publikacji prasowych, w tym w Gazecie Prawnej oraz Przeglądzie Podatkowym.

Seminarium skierowane jest do mikro- małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność gospodarczą.

Program webinarium

Zgłoszenia można dokonać do dnia 14.11.2022 r. poprzez formularz rejestracji online.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji wydarzenia, konieczne jest zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu https://zoom.us.

Link do w/w wydarzenia zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

Niniejsze wydarzenie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg V A.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem pod nr tel: 94 348 39 18.

Serdecznie zapraszamy!

 


Data

16 lis 2022

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria

Organizator

CUD Koszalin
Phone
+48 94 348 39 18
Email
slawomir.biskupski@um.koszalin.pl
Website
https://sbcud.net/
Kod QR
z-library кракен сайт