Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium on-line Transgraniczny marketing w mediach społecznościowych

Zapraszamy Państwa do udziału w trzecim spotkaniu z cyklu „Dynamiczna odsłona Twojej firmy – polska, niemiecka, internetowa, skuteczna!”

Seminarium poświęcone będzie transgranicznemu marketingowi online i odbędzie się 26 maja w godz. 10.00-13.00 na platformie Zoom. Tym razem skupimy się na działaniach w mediach społecznościowych.

Media społecznościowe a klasyczny marketing. Jakie są zalety marketingu w mediach społecznościowych? Jakie kanały wykorzystywać, aby skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta?  – to tylko niektóre z zagadnień, które poruszone zostaną w czasie seminarium. Zaprezentowane zostaną również dobre praktyki – przykłady firm, które z powodzeniem wykorzystują media społecznościowe w działaniach marketingowych skierowanych do polskich i niemieckich klientów.

Seminarium adresowane jest do mikro- małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność zarówno na rynku polskim jak i niemieckim i poszukują efektywnych kanałów komunikacji.

Seminarium poprowadzi Christopher Mühlig, specjalista z 10-letnim doświadczeniem, doradca z zakresu marketingu online i mediów społecznościowych.

Udział w seminarium jest bezpłatny, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Jeśli nasze wydarzenie wzbudziło Państwa zainteresowanie, zachęcamy do zameldowania się TUTAJ najpóźniej 25.05.2021. Po zameldowaniu się otrzymają Państwo od nas mailowo link do wydarzenia, a dodatkowo, będą Państwo informowani o innych wydarzeniach w naszej ofercie.

Jest również możliwośc dołączenia do wydarzenia bez wcześniejszej rejestracji, bezpośrednio przed jego rozpoczeciem, tj. 26.05.2021 kilka minut przed 10.00, z wykorzystaniem linka:

https://zoom.us/j/94376189443?pwd=VWs3MmZNYWVxaVRSS0NPdHQ5YnluUT09

Passcode: 700401

 

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny TUTAJ.

Zapraszamy do udziału!

Pracownicy Centrów Usługowo-Doradczych ze Świnoujścia, Neubrandenburga i Strausbergu

 

 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „ Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie  Märkisch-Oderland”. Organizatorami są Centra Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Strausbergu, Neubrandenburgu i Świnoujściu.


Data

26 maj 2021

Czas

10:00 - 13:00
Kod QR
z-library