Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium on-line: „Zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców w 2023”

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na seminarium on-line pn. „Zmiany w zatrudnieniu cudzoziemców w 2023,                                                                       które odbędzie się  w dniu 24.05.2023 r. w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Łukasz Żak, prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z internacjonalizacją przedsiębiorstw w szczególności transgranicznym świadczeniem usług
i delegowaniem pracowników, a także tematyce dotyczącej tworzenia skutecznych strategii eksportowych. Ponadto specjalizuje się w zagadnieniach związanych z problematyką zatrudniania cudzoziemców i prawem pracy. Stały współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku – Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik w Jakubowski – Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Sp. k., ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym.

Seminarium skierowane jest do mikro- małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność gospodarczą.

Program seminarium.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 22.05.2023 r. poprzez rejestrację online.


Data

24 maj 2023

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR