Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium online: „Innowacje z regionu metropolitalnego Szczecina: przeciwdziałanie COVID-19“, 26.04.2022, godz. 10.00 – 12.00

Zapraszamy Państwa na polsko-niemieckie spotkanie online pt. „Innowacje z regionu metropolitalnego Szczecina. Rozwiązania Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie”, które odbędzie się 26.04.2022 w godz. od 10.00 do 12.00.

Będzie to pierwsze z serii wydarzeń, których celem jest prezentacja polskich innowacji i patentów opracowanych przez współpracowników Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (ZUT) niemieckim przedsiębiorcom zainteresowanym dalszym rozwojem tych technologii oraz wprowadzeniem ich na niemiecki rynek.

Temat przewodni spotkania to przeciwdziałanie COVID-19. Prezentowane rozwiązania powstały w celu zmniejszenia ryzyka przenoszenia koronawirusa, mogą jednak zostać wykorzystane również do minimalizacji innych zagrożeń epidemiologicznych.

Szczecińskie patenty zostaną przedstawione zainteresowanym przedsiębiorcom i inwestorom przez pracowników Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT. Aby mogli Państwo już przed spotkaniem zapoznać się z polską propozycją, przygotowaliśmy katalog innowacji, który jest do pobrania TUTAJ (link).

W programie przewidziano również wykład ekspercki dotyczący możliwości uzyskania wsparcia finansowego na rozwój współpracy międzynarodowej w Niemczech.

Podczas ostatniej części spotkania proponujemy Państwu możliwość indywidualnej rozmowy online z polskimi specjalistami ds. transferu technologii reprezentującymi poszczególne rozwiązania technologiczne oraz z niemiecką specjalistką ds. programów wsparcia finansowego. Szczegółowy program spotkania jest do pobrania TUTAJ (link).


Data

26 kw. 2022

Czas

10:00 - 12:00

Koszt

Darmowy
SBC Strausberg

Organizator

SBC Strausberg
Phone
Mobil: +49 (0) 179 42 364 30
Email
sbc@stic.de
Website
http://www.stic.de

Andere Organisatoren

Kod QR
z-library