Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium online „Kontrola przestrzegania prawa pracy”

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Kontrola przestrzegania prawa pracy”, które odbędzie się w dniu 01.03.2022 r., w godzinach 10:00 – 14:00.

Seminarium dedykowane jest do osób, które na co dzień zajmują się tematyką prawa pracy, w szczególności pracownicy działów kadr i płac, kadra kierownicza, pracownicy działów prawno-organizacyjnych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.   Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy w zakresie prawidłowego stosowania przepisów prawa pracy, zasad wszczynania oraz prowadzenia kontroli inspektora pracy oraz uzyskanie wiedzy w zakresie zasad prawidłowego prowadzenia dokumentacji pracowniczej.

Seminarium poprowadzi Janusz Białka – prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i studiów podyplomowych w zakresie prawa pracy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ekspert w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, prawa związkowego i prawa o wykroczeniach. W latach 1994-2007 zawodowo związany z Państwową Inspekcją Pracy.

Program szkolenia

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu: 28.02.2022 r.                                                                                                        Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Ilość miejsc ograniczona.Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

W razie pytań CUD Karlino pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 94 716 63 48.

Zapraszamy serdecznie do udziału!


Data

01 mar 2022

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria

Organizator

CUD Karlino
Phone
+48 94 716 63 48
Email
centrum@parseta.org.pl
Kod QR
Sold out!
z-library