Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Zmiany VAT, CIT i PIT w 2021/2022 z uwzględnieniem transakcji wewnątrzwspólnotowych

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Zmiany VAT, CIT i PIT w 2021/2022 z uwzględnieniem transakcji wewnątrzwspólnotowych”, które odbędzie się w dniu 03.11.2021 r., w godzinach 9:00 – 15:00.

Seminarium dedykowane jest do pracowników działów finansowych, księgowości przedsiębiorstw i instytucji, osób prowadzących biura rachunkowe i ich pracowników, a także wszystkich zainteresowanych tematyką. Celem szkolenia jest omówienie zmian przepisów dotyczących VAT,CIT,PIT, które obowiązują od 1.01.2021 oraz zmian wchodzących w życie w trakcie 2021 roku, jak również planowanych zmian w nadchodzącym roku 2022.

Seminarium poprowadzi Pan Mariusz Nowak doradca podatkowy, Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył pracując na stanowiskach kierowniczych m.in. w urzędzie skarbowym, gdzie specjalizował się w kontrolach podatkowych, postępowaniach podatkowych oraz postępowaniach egzekucyjnych w administracji. Ponadto zajmował się doradztwem podatkowym w jednej z największych firm produkcyjnych świata. Obecnie prezes zarządu w międzynarodowej spółce doradztwa podatkowego Goldenstein. Od 2013 roku posiada uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego.

W załączniku znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres centrum@parseta.org.pl. Zgłoszenia można również dokonać poprzez formularz rejestracji online dostępny na dole strony. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 29.10.2021 r. Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

formularz zgłoszeniowy

program seminarium


Data

03 lis 2021

Czas

09:00 - 15:00
Kategoria
Kod QR
Sold out!