Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium online „Pracownicze Plany Kapitałowe”

W 2021 roku kończy się dwuletni okres wdrażania w Polsce instytucji PPK. Do maja, według ustalonego przez ustawodawcę harmonogramu, wszyscy pracodawcy powinni zakończyć procedurę tworzenia tej instytucji. Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę? Na te pytania odpowiemy podczas seminarium online, które odbędzie się w dniu 13.04.2021 r., w godzinach 10:00 – 14:00.

Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców, pracowników administracji publicznej, działów kadr i płac, a także osób zainteresowanych tematyką.
Poprowadzi je Pani Mirela Chomont – Radca Prawny, Doradca Podatkowy, były pracownik organów administracji skarbowej, członek komisji rewizyjnej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie, członek komisji do spraw karnych skarbowych Krajowej Izby Doradców Podatkowych, doświadczony trener i autorka szkoleń, ekspert portalu Doradca w Biznesie.pl

W załączniku znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres centrum@parseta.org.pl.Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 09.04.2021 r.
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY.

formularz zgłoszeniowy

program


Data

13 kw. 2021

Czas

10:00 - 14:00

Koszt

Darmowy
Kategoria
Kod QR