Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium online: „Przestrzenie coworkingowe jako impuls do rozwoju gospodarczego w Euroregionie POMERANIA”, 24.02.2022, w godz. 10.00 – 13.00

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne polsko-niemieckie seminarium online pt. „Przestrzenie coworkingowe jako impuls do rozwoju gospodarczego w Euroregionie POMERANIA”, które odbędzie się 24.02.2022 w godz. od 10.00 do 13.00.

Świat zawodowy ulega szybkiej transformacji, i to nie tylko z podowu pandemii Covid-19. Cyfrowe i globalne formy pracy w sieci już dawno stały się częścią codziennego życia, a model stałych godzin pracy wydaje się zanikać. Coraz większą popularnością cieszą się obecnie nowoczesne rozwiązania, takie jak coworking. Zainteresowanie opinii publicznej tym tematem wzrasta, co potwierdza również rosnąca liczba wyświetleń w Google. Dlatego chcielibyśmy poświęcić nasze kolejne seminarium właśnie tematowi coworkingu.

Jakich trendów można się spodziewać w przyszłości? W jakim stopniu coworking jest szansą dla regionów wiejskich? Jakie znaczenie ma coworking dla lokalnej społeczności? Jakich wyzwań mogą się spodziewać operatorzy i użytkownicy? Jaki potencjał w tym zakresie oferuje polsko-niemiecki region przygraniczny?

Nasi prelegenci – przedstawiciele gmin, zarządcy i użytkownicy przestrzeni coworkingowych – przedstawią swoje pomysły, omówią korzystne strategie, szanse dla lokalnych firm i oczekiwania dotyczące przyszłego rozwoju. Podczas wydarzenia zaprezentują się również istniejące niemieckie i polskie przestrzenie coworkingowe oraz koncepcje stworzenia kolejnych.

Najważniejsze informacje:

seminarium online: „Przestrzenie coworkingowe jako impuls do rozwoju gospodarczego w Euroregionie POMERANIA”

data: 24.02.2022, w godz. od 10:00 do 13:00

udział: bezpłatny, za pośrednictwem platformy Zoom, link zostanie rozesłany bezpośrednio przed wydarzeniem

program

Wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie.

W razie pytań zespół SBC Strausberg pozostaje do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +49 3341 3353721.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

SBC Strausberg, SBC Schwedt i CUD Szczecin


Data

24 lut 2022

Czas

10:00 - 13:00
Kod QR
z-library