Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Storytelling- moc budowania marki

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Centrum Usługowo- Doradcze w Euroregionie Pomerania mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie pt. “Storytelling  – moc budowania marki
za pomocą historii”
.Celem szkolenia jest nauczenie przedsiębiorców jak budować relacje z otoczeniem, w szczególności
z mediami, by w ten sposób wzmocnić wizerunek firmy i zwiększyć jej rozpoznawalność.

Storytelling – czyli sztuka opowiadania o firmie, produktach, usługach a także o osobach, w taki sposób, by tworzyć rozpoznawalność, budować zaufanie, zwiększać sprzedaż i podwyższać marże. To narzędzie pozwalające wyprzedzić konkurencję i wyróżniać się na jej tle. Dobrze opowiedziana historia pozwala przyciągnąć uwagę w świecie przeładowanym zbędnymi, jałowymi informacjami, na które wielu z nas jest już uodporniona.

Szkolenie poprowadzi Zbigniew Pankiewicz dyplomowany trener biznesu, specjalizujący  się w tematyce zarządzania, komunikacji i marketingu. Swoje doświadczenie zdobywał przez wiele lat, jako dziennikarz telewizyjny i wykładowca szczecińskich uczelni. Zarządzał regionalnymi mediami publicznymi, współtworzył zespół marketingu i wsparcia sprzedaży  w międzynarodowej firmie informatycznej. Na sali szkoleniowej spędził ponad tysiąc godzin pracując z ludźmi, których łączy jedna cecha – chcą inwestować w siebie.

Zajęcia prowadzone są przy użyciu multimediów, wyzwalają kreatywność, uczą jak tworzyć czytelne i atrakcyjne komunikaty. Uczestnicy przed kamerą ćwiczą sztukę ciekawego opowiadania o sobie i swoich firmach.

Szkolenie odbędzie się 15 października 2019 r., w godzinach od 9.00 do 16.00 w Hotelu Hampton by Hilton przy ul. Wojska Polskiego 14 w Świnoujściu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.   W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl).

Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza. ZAPISZ SIĘ

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską, tel.: (91) 312-92-22, e-mail: p.pinkowska@pfp.com.pl.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.

15 10 19 Storytelling Program

 


Data

15 paź 2019

Czas

09:00 - 16:00

Koszt

Udzial bezpłatny

Organizator

CUD Świnoujscie
Phone
+48 727 794 930, +48 737 198 799
Email
cud@um.swinoujscie.pl
Kod QR