Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Szkolenie on-line pn.: POLSKI ŁAD – zmiany w CIT i PIT w 2022 i 2023 roku

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pn.: „POLSKI ŁAD – zmiany w CIT i PIT od 2022 i 2023 roku”, które odbędzie się dnia 17 stycznia 2022 roku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z zupełnie nowymi zasadami rozliczeń podatkowych w PIT i CIT, stosowania nowych ulg podatkowych oraz obliczania składek zdrowotnych obciążających podatników.

Korzyści wynikające z szkolenia to nabycie umiejętności stosowania nowych przepisów podatkowych w praktyce i obliczania podatków w nowym systemie.

Uczestnicy szkolenia po zapoznaniu się z zasadami rozliczeń powinni posiadać umiejętność wyboru sposobu minimalizowania obciążeń w nowym stanie prawnym i stosowania ulg podatkowych wprowadzonych przez ustawodawcę.

Na szkolenie zapraszamy osoby należące do służb finansowo-księgowych firm, doradców podatkowych, księgowych, biura rachunkowe, rozliczających podmioty gospodarcze, a także wszystkich zainteresowanych zmianami jakie niesie ze sobą Nowy Polski Ład.

Szkolenie poprowadzą:

  • Pani Elżbieta Sobańska – radca prawny, wieloletni pracownik organów podatkowych, w latach 2006-2010 zastępca naczelnika Zachodniopomorskiego Urzędu Skarbowego w Szczecinie nadzorująca m. in. dział kontroli podatkowej, ukończyła studia podyplomowe z rachunkowości oraz audytu wewnętrznego, specjalizuje się w podatku dochodowym od osób prawnych, procedurze podatkowej oraz postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.
  • Pani Anna Zielińska – doradca w Kancelarii GSG Kancelaria Radców Prawnych Goch Sobańska i Partnerzy, ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie na kierunku „Podatki” oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku „Ceny transferowe i zarządzanie podatkami”. Problematyką podatkową zajmuje się od 2008 roku, specjalizuje się w podatku dochodowym oraz cenach transferowych.

Szkolenie zostanie przeprowadzone na platformie zoom.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Centrum Usługowo-Doradczym Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, tel. 95 746 02 78 –  osoba do kontaktu:  Wioletta Urban.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa instytucji prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do dnia 13.01.2022 r. na adres e-mail: cud.umig@mysliborz.pl  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

 

 

 

 


Data

17 sty 2022

Czas

09:00 - 17:00
Kategoria
Kod QR