Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

SZKOLENIE ON-LINE „ZMIANY W UBEZPIECZENACH SPOŁECZNYCH I ZASIŁKACH CHOROBOWYCH”

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line pn.: „ZMIANY W UBEZPIECZENACH SPOŁECZNYCH I ZASIŁKACH CHOROBOWYCH”, które odbędzie się dnia 12 grudnia 2022 roku w godzinach od 9.00 do 15.00.

 Celem szkolenia będzie omówienie ważnych dla płatników i ubezpieczonych kolejnych zmian  w przepisach ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o świadczeniach pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa, ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych.

Zmiany dotyczą w szczególności ujednolicenia zasad objęcia ubezpieczeniami społecznymi i ustalania uprawnień do świadczeń oraz ich wypłaty, usprawnienia obsługi prowadzenia rozliczeń z płatnikami składek, wprowadzania modyfikacji w zakresie zliczania okresów niezdolności do pracy do jednego okresu zasiłkowego, zmian zasad ustalania podstawy wymiaru zasiłku.

Szkolenie  skierowane jest do specjalistów działów kadr i płac, pracowników działów księgowości, właścicieli i personelu biur rachunkowych oraz osób odpowiedzialnych w firmach i instytucjach za rozliczanie wynagrodzeń i zawieranie umów.

Szkolenie poprowadzą: Pani Agata Poręczewska-Tylka – wieloletni trener i praktyk, specjalista ds. ubezpieczeń i składek z ubezpieczeń społecznych oraz Pani Małgorzata Samborksa-Kamińska – wieloletni trener i praktyk, specjalista ds. zasiłków i świadczeń z ubezpieczeń społecznych i rozliczana tych świadczeń.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Centrum Usługowo-Doradczym Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, tel. 95 746 02 78. Osoba do kontaktu: Wioletta Urban.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa instytucji prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do dnia 09.12.2022 r. na adres e-mail: cud.umig@mysliborz.pl za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

 

 

 

 


Data

12 gru 2022

Czas

09:00 - 15:00
Kategoria
Kod QR