Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Warsztat „ CSR – Jak budować odpowiedzialność ekonomiczną w sposób zrównoważony i z sukcesem“ online w dniu 14.06.2021

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze w Neubrandenburgu organizuje w dniu 14.06.2021 warsztat w formacie online pod tytułem: „CSR – Jak budować odpowiedzialność ekonomiczną w sposób zrównoważony i z sukcesem“, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Wydarzenie odbywa się poprzez platformę ZOOM.

Annette Riedel jest od 25 lat z zamiłowania przedsiębiorczynią. Swoje wizjonerskie, zachęcające i aktywizujące cechy, a także intuicję i empatię skutecznie wykorzystuje w szkoleniach, coachingu i mentoringu. Poza tym posiada bogate doświadczenie w procesach przemian i duży zasób metod do wyboru. Jej celem jest wspieranie Państwa w prowadzeniu firmy i kształtowaniu życia, tak aby zapewnić w nim stały sukces, stworzyć lepsze relacje i odnieść sukces ekonomiczny.

W jaki sposób firma może osiągnąć trwałe efekty działania? Czy zrównoważony biznes może odnieść  konkurecyjną przewagę? Na jakie obszary w firmie wpływa CSR? Czy można wymiernie zwiększyć sukces firmy? Czy trend w kierunku większej trwałości jest wynikiem pandemii koronawirusa? Jakie zmiany nas czekają? W jaki sposób zdobywamy umiejętności wdrożeniowe?

Czy wzbudziliśmy Państwa ciekawość naszym warsztatem? W załączonym programie znajdują się informacje jakie tematy będziemy poruszać podczas naszego wydarzenia.

 

Warsztat odbywa się poprzez platformę ZOOM i będzie tłumaczone symultanicznie. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Aby móc korzystać z wszystkich funkcji programu zoom podczas naszego forum, należy zainstalować program zoom https://zoom.us na swoim sprzęcie.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Service- und BeratungsCentrum der Euroregion POMERANIA in Neubrandenburg

Te. +49395 3511938/43 E-Mail: sbc.neubrandenburg@pomerania.net


Data

14 cze 2021

Czas

14:00 - 17:00
Kod QR
z-library