Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Webinar „Prawo Pracy – najnowsze zmiany 2023”

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na seminarium on-line pn. „Prawo Pracy – najnowsze zmiany 2023, które odbędzie się  w dniu 07.03.2023 r.             w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Janusz Białek ekspert w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, prawa związkowego i prawa o wykroczeniach. W latach 1994-2007 zawodowo związany z Państwową Inspekcją Pracy. Doświadczony wykładowca i organizator szkoleń dotyczących ochrony pracy, a także prelegent w projektach realizowanych przez inne instytucje. Wykładowca na studiach podyplomowych m.in. Politechnika Gdańska – Wydział Zarządzania i Ekonomii

Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność gospodarczą.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 05.03.2023 r. poprzez  rejestrację online.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji wydarzenia, konieczne jest zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu https://zoom.us.

Link do w/w wydarzenia zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

Program webinarium

Niniejsze wydarzenie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg V A.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem pod nr tel: 94 348 39 18/94348 88 77.

Serdecznie zapraszamy!

 


Data

07 mar 2023

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR
Sold out!
z-library