Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

WYJAZD STUDYJNY NA TARGI VIVA SENIORZY DO POZNANIA 26.10.2019

CENTRUM USŁUGOWO – DORADCZE  W MYŚLIBORZU   ZAPRASZA DO WZIĘCIA UDZIAŁU   W WYJEŹDZIE STUDYJNYM W DNIU 26 PAŹDZIERNIKA  NA TARGI VIVA SENIORZY! DO POZNANIA

VIVA SENIORZY! to największe Polsce targi produktów i usług dla seniorów. 10 edycja targów odbędzie się w dniach 25-26.10.2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 3 w godzinach 10.00-17.00.

Tegoroczna edycja targów będzie wyjątkowa. Z okazji jubileuszu targów w programie znajdą się w ciekawe wydarzenia i atrakcje, starannie dobrane i dopasowane do zainteresowań i potrzeb seniorów.

ATRAKCJE:

Koncerty Grażyny Brodzińskiej (piątek) i Haliny Frąckowiak (sobota)

Koncerty organizowane przez Teatr Muzyczny w Poznaniu.

Grażyna Brodzińska, pierwsza dama Polskiej sceny muzycznej. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych  nurtów muzycznych.

Halina Frąckowiak należy do najbardziej lubianych i cenionych gwiazd polskiej piosenki. Jej kariera trwa nieprzerwanie od 55 lat. Ciągle zdobywa nowych fanów starszego, ale i młodego pokolenia słuchaczy.

Mistrzostwa Wielkopolski 50+ w szachy

Niezwykła rozgrywka, w której wygraną jest tytuł Mistrza Wielkopolski w Szachy. To turniej dla wszystkich, którzy chcą się sprawdzić, rozerwać, a także spędzić miło czas. Udział może wziąć każdy, kto kupił bilet na targi. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego radzimy się spieszyć. Dla zwycięzców i uczestników przewidujemy wspaniałe upominki

Konferencja Polska dostępna dla seniorów

W tym roku na Targach Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii będzie miało swoje stoisko oraz zorganizuje konferencję „Polska dostępna dla seniorów”. Wśród tematów poruszonych podczas  konferencji nie zabraknie dostępności architektonicznej, nowoczesnych technologii jako elementu wsparcia w opiece nad seniorami czy zwiększenia udziału osób 60+ w rozwoju cyfrowej gospodarki. Prelegentami będą przedstawiciele firm Torqway, Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych, UAVS a także  Fundacji Integracja oraz Politechniki Śląskiej.

Strefa Zdrowia by Herbapol

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. należą do jednych z najstarszych i najbardziej cenionych przedsiębiorstw zielarskich w Polsce. Od lat produkują najwyższej jakości produkty lecznicze, suplementy diety i kosmetyki, ciesząc się wysokim zaufaniem klientów. W czasie targów Viva Seniorzy na specjalnej Strefie Zdrowia by Herbapol odbędą się ciekawe wykłady i warsztaty, będzie można również poznać ofertę firmy. Cieszymy się z obecności firmy Herbapol Poznań na targach Viva Seniorzy, która świętuje w tym roku swój piękny jubileusz 150-lecia istnienia!

Stoisko Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości

W ramach Targów VIVA Seniorzy Wielkopolskie Muzeum Niepodległości zaprasza do swojego stoiska, przy którym otrzymają Państwo pełną informację dotyczącą zwiedzania oddziałów –  Muzeum Powstania Wielkopolskiego 1918-1919, Muzeum Armii „Poznań”, Muzeum Uzbrojenia, Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Fort VII, Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956, Schronu Przeciwatomowego dla Władz Miasta Poznania. Pokazana będzie również makieta zwycięskiego projektu nowego Muzeum Powstania Wielkopolskiego, które zostanie wybudowane przy Wzgórzu Św. Wojciecha w Poznaniu.

Warsztaty i wykłady organizowane przez Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość przygotowania sadzonek z liści różnych roślin, samodzielnego wykonania domków dla owadów i roślinnych lampionów. Będą mogli także poznać gatunki roślin zielarskich i ich zastosowanie.

Sala sportowo-taneczna

A na niej liczne zajęcia i pokazy. Seniorzy będą mogli uczestniczyć w zajęciach gimnastycznych mających na celu usprawnianie ruchowe i aktywizację osób starszych,  obejrzeć niezwykły pokaz Zumby oraz pokaz tańca w wykonaniu tancerzy Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Przegląd Twórczości Senioralnej

Coroczny przegląd artystycznej działalności wielkopolskich seniorów.

Warsztaty i zajęcia organizowane przez CARITAS

Zakres tematyczny VIVA SENIORZY!   podzielony jest na 4 części:

  • aktywność – turystyka, sanatoria i uzdrowiska, hotele i pensjonaty, gabinety odnowy biologicznej, uroda i styl, sport i rekreacja, kluby seniora
  • zdrowie (strefa tworzona we współpracy z firmą Herbapol) – produkty prozdrowotne, rehabilitacja, medycyna naturalna, środki pielęgnacyjne, zdrowa żywność, placówki lecznicze)
  • wiedza – edukacja i rozwój, Uniwersytet Trzeciego Wieku, szkoły językowe, komunikacja i nowe media, finanse i ubezpieczenia, doradztwo, organizacje non profit, ośrodki rozwoju osobistego
  • otoczenie – domy i mieszkania, projektowanie dla seniorów, infrastruktura miejska, domy pomocy społecznej i placówki opiekuńcze, domy seniora, systemy kontroli i zabezpieczeń, pomoce w życiu codziennym

 

 WYJAZD 26 PAŹDZIERNIKA 2019R. (SOBOTA) O GODZ. 8.00 – dworzec PKS  Myślibórz .

 POWRÓT DO MYŚLIBORZA DO GODZ. 19.00

Zapewniamy bezpłatny dojazd.  Bilet wstępu (10 zł) we własnym zakresie.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wyjeździe do dnia 21.10.2019r. na adres e-mail: cud.umig@mysliborz.pl  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie.

Więcej informacji udzielanych jest w Centrum Usługowo-Doradczym w Myśliborzu, ul. 1 Maja 19, Tel: 95 746 02-78. Osoby do kontaktu: Marta Trzeciak, Wioletta Urban.

  

 

 

 

 

 

 

 


Data

26 paź 2019

Czas

08:00 - 19:00
Kod QR
z-library