Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie- spotkanie dla przedsiębiorców

Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Centrum Usługowo-Doradcze w Euroregionie Pomerania mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium, które organizowane jest  w dniu 20.09.2019 roku  w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy w ZUS. Celem organizacji Tygodnia Przedsiębiorcy  jest  umożliwienie przedsiębiorcom uzyskanie w jednym miejscu i w przyjaznych warunkach wszelkich informacji z zakresu zadań realizowanych przez Zakład, propagowanie wiedzy o prawach i obowiązkach płatników składek.

Spotkanie  kierowane jest do przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat już obowiązujących przepisów związanych z ubezpieczeniami społecznymi, jak również planowanymi zmianami.

Tematyka seminarium obejmuje zagadnienia związane z rolą płatnika składek, kwestia świadczeń i korzyści jakie dają ubezpieczenia społeczne, alternatywy zgłoszenia do ubezpieczeń i konsekwencje opłacania niższych składek, a także udogodnienia dla przedsiębiorców.

W trakcie spotkania przewidziane są indywidualne konsultacje .

Seminarium prowadzić będą pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie

Termin przesyłania zgłoszeń 16.09.2019. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń .

Seminarium realizowane jest z dofinansowaniem unijnym w ramach projektu: „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w  Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem  Märkisch- Oderland  w ramach Interregu VA”

Program 20 09 19 20 09
Karta zgłoszenia


Data

20 wrz 2019

Czas

10:00 - 14:00

Koszt

Udział bezpłatny

Organizator

CUD Świnoujscie
Phone
+48 727 794 930, +48 737 198 799
Email
cud@um.swinoujscie.pl
Kod QR