Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Zmiany w kodeksie pracy

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Zmiany w kodeksie pracy”,które odbędzie się w dniu 16.09.2021 r., w godzinach 10:00 – 13:00. Seminarium skierowane jest do kierowników, menedżerów, działów kadr i płac oraz działów personalnych, właścicieli i pracowników biur rachunkowych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu aktualnie wprowadzonych i planowanych zmian w prawie pracy w 2021 roku.

Seminarium poprowadzi Aldona Wiejak-Głuszko – prawnik, specjalista ds. prawa pracy z kilkunastoletnim doświadczeniem. Ukończyła aplikację sądową. Od 14 lat zajmuje się kompleksowym doradztwem w zakresie prawa pracy. Doświadczenie nabyła, pracując jako specjalista w Państwowej Inspekcji Pracy. Sporządzała opinie prawne i stanowiska w sprawach kierowanych do tej instytucji. Prawo pracy to dla niej przede wszystkim praktyka, a także główny przedmiot zainteresowań zawodowych. Zajmuje się obsługą prawną pracodawców. Jest w stanie doradzić, w jaki sposób wyeliminować ryzyko pojawienia się nieprawidłowości w firmie. Udziela pracownikom porad dotyczących dochodzenia praw pracowniczych i egzekwowania swoich należności.

W załączniku znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy, który prosimy wypełnić i odesłać na adres centrum@parseta.org.pl lub wypełnić formularz rejestracji dostępny na dole strony. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 14.09.2021 r.Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

Serdecznie zapraszamy

 

formularz zgłoszeniowy

 

 


Data

16 wrz 2021

Czas

10:00 - 13:00

Koszt

Darmowy
Kategoria
Kod QR