Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Zmiany w podatkach 2022

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Zmiany w podatkach 2022″, które odbędzie się w dniu 09.06.2022 r., w godzinach 9:30 – 14:30.
Seminarium dedykowane jest do pracowników działów finansowych, księgowości, osób prowadzących biura rachunkowe oraz wszystkich zainteresowanych tematyką podatków. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat uchwalonych, jak i planowanych zmian w prawie podatkowym wchodzących w życie w 2022 roku.
Seminarium poprowadzi Pani Joanna Patyk–Doradca podatkowy, prawnik, posiadająca 14-letnie. Doświadczenie w zakresie podatków zdobyła pracując w kancelarii prawno-podatkowej oraz międzynarodowej firmie konsultingowej. Obecnie właścicielka Kancelarii Podatkowej. Specjalistka w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, w tym rozliczeń transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi -Transfer Pricing oraz podatku u źródła, podatku od towarów i usług. Współautorka książek: „Dokumentacja VAT”, „Komentarz do podatku dochodowego od osób prawnych” oraz autorka licznych publikacji prasowych.
Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz rejestracji online dostępny poniżej.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu: 06.06.2022 r.
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

program

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

Data

09 cze 2022

Czas

09:30 - 14:30
Kategoria

Organizator

CUD Karlino
Phone
+48 94 716 63 48
Email
centrum@parseta.org.pl
Kod QR
Sold out!
z-library