Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Polsko-niemieckie seminarium on-line pn. „Marketing i PR w małych i średnich firmach”

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na polsko-niemieckie seminarium on-line pn. „Marketing i PR w małych i średnich firmach”, które odbędzie się w dniu 29-06-2022 w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pani Agnieszka Marzęda – Doktor nauk społecznych, wykładowca akademicki na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Magister marketingu oraz specjalista ds. public relations. Na co dzień współpracuje z mediami, managerami public relations oraz marketingu, jak również agencjami reklamowymi i PR. Przez wiele lat prowadziła DesignForum, którego misją było promocja utalentowanych Polaków w zagranicznych ośrodkach designu. Publishing Manager w London Wall Publishing, sekretarz Car of the Year Polska, ekspert NCBiR oraz lider grupy legislacyjnej Rady Sektorowej ds. Komunikacji Marketingowej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej oraz Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu, współpracuje z Auto Klubem Dziennikarzy Polskich. Posiada doświadczenie w zarządzaniu, prowadzeniu kampanii marketingowych, działaniach reklamowych i prom., pracy z klientami, B2B i tworzeniu stron internetowych

Program seminarium

Seminarium skierowane jest do mikro- małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność zarówno na rynku polskim jak i niemieckim i poszukują wiedzy z obszaru marketingu.

Udział w seminarium jest bezpłatny, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 27-06-2022 poprzez formularz rejestracji online.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się za pomocą platformy ZOOM.

Link do szkolenia  zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

 

Serdecznie zapraszamy!


Data

29 cze 2022

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR