Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Polsko-niemieckie seminarium on-line pn. „Onboarding czyli efektywne procesy adaptacji i wdrożenia nowych pracowników”

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na polsko-niemieckie seminarium on-line pn. „Onboarding czyli efektywne procesy adaptacji i wdrożenia nowych pracowników”, które odbędzie się w dniu 18 października 2022 r. w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pani mgr Elżbieta Nell Chojnowska właścicielka firmy Spektrum – szkolenia*doradztwo*coaching oraz od ponad 7 lat dyrektor Niepublicznej Placówki Oświatowej Akademia Nauki Koszalin. Zrzeszona jako przedsiębiorca w Północnej Izbie Gospodarczej.

Absolwentka zarządzania, studiów podyplomowych „Zarządzanie personelem w firmie”, „Job coaching, doradztwo zawodowe i coaching kariery” oraz „Zarządzanie oświatą”. Dyplomowany coach, doświadczona trenerka z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich oraz autorka wielu programów szkoleniowych z zakresu zarządzania potencjałem ludzkim. Na co dzień współpracuje z ośrodkami edukacyjnymi jako wykładowca z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, takim jak.:

– warszawska uczelnia Collegium Humanum na kierunkach studiów podyplomowych MBA i EMBA – „Zarządzanie talentami i zasobami ludzkimi”, „Psychologia biznesu i mentoring” , „HR i Talent Management”;

– Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej zajęcia ze studentami studiów dziennych, zaocznych oraz podyplomowych Studia menedżerskie dla praktyków -„Coaching i mentoring” oraz „Zarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów”.

Seminarium skierowane jest do mikro- małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność zarówno na rynku polskim jak i niemieckim i poszukują wiedzy z obszaru onboardingu.

Udział w seminarium jest bezpłatny, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się za pomocą platformy ZOOM. Rejestracja on-line.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 16.10.2022 r.

Program webinarium

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji wydarzenia, konieczne jest zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu https://zoom.us.

Link do w/w wydarzenia zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem pod nr tel: 94 348 39 18/94 348 88 77

Serdecznie zapraszamy!

Niniejsze wydarzenie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg V A.

 


Data

18 paź 2022

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR
z-library