Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium online pn. „Zmiany w dokumentacji pracowniczej 2023. Nowy układ Akt Osobowych”

Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium online pn. „Zmiany w dokumentacji pracowniczej 2023. Nowy układ Akt Osobowych”, które odbędzie się w dniu 26.05.2023 r., w godzinach 10:00 – 12:00.

Seminarium dedykowane jest do osób, które na co dzień zajmują tematyką prawa pracy i zatrudnienia, w szczególności pracownicy działów kadr i płac, kadra kierownicza, pracownicy działów prawno-organizacyjnych, a także wszystkich zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pan Janusz Białek- Ekspert  w  zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, prawa związkowego i prawa o wykroczeniach. W latach 1994-2007 zawodowo związany z Państwową Inspekcją Pracy. Doświadczony wykładowca i organizator szkoleń dotyczących ochrony pracy, a także prelegent w projektach realizowanych przez inne instytucje. Wykładowca na studiach podyplomowych m.in. Politechnika Gdańska –Wydział Zarządzania i Ekonomii.

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz rejestracji dostępny poniżej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu: 24.05.2023 r.
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY.
Seminarium odbędzie się na platformie ZOOM.

Seminarium jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg VA.

Serdecznie zapraszamy !

Program


Data

26 maj 2023

Czas

10:00 - 12:00
Kategoria

Organizator

CUD Karlino
Phone
+48 94 716 63 48
Email
centrum@parseta.org.pl
Kod QR