Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Seminarium online „Transgraniczne sklepy internetowe w praktyce – strategia, realizacja, marketing”, 12.05.2021

Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Dynamiczna odsłona Twojej firmy – polska, niemiecka, internetowa, skuteczna!”

Polsko-niemieckie seminarium on-line „TRANSGRANICZNE SKLEPY INTERNETOWE W PRAKTYCE – STRATEGIA, REALIZACJA, MARKETING” odbędzie się 12.05.2021 r. za pośrednictwem platformy ZOOM.

Kontynuujemy temat e-commerce, skupiając się tym razem na ujęciu czysto praktycznym. Dowiesz się, jakie kroki podjąć już na początku działalności, aby uniknąć pułapek formalnoprawnych, logistycznych i komunikacyjnych. Profesjonalne wskazówki z zakresu marketingu i szeroko pojętych działań promocyjnych pomogą Ci prowadzić biznes skutecznie, wykorzystując aktualne możliwości rynku i wyróżniając się na tle konkurencji.

W ramach dobrych praktyk poznasz przedsiębiorców, którzy podzielą się własnymi doświadczeniami w kontekście prowadzenia sklepów internetowych w kilku różnych branżach. Przez całość wydarzenia umożliwiamy zadawanie pytań indywidualnych w formie czatu z ekspertem. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie na język polski i niemiecki.

Zapraszamy do  zapoznania się z programem.

Zgłoszenia przyjmujemy do 11.05.2021 r. pod adresem cud.szczecin@um.szczecin.pl.

PL_PROGRAM_12.05

Karta zgłoszeniowa_12.05.2021

 


Data

12 maj 2021

Czas

10:00 - 13:15
Kod QR