Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Szkolenie: „Podatek dochodowy od osób fizycznych i inne obowiązki płatnika w 2020 roku”

Szanowni Państwo,

Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: „Podatek dochodowy od osób fizycznych i inne obowiązki płatnika w 2020 roku”, które odbędzie się dnia 26 lutego 2020 roku w  godzinach 9.00 – 15.00 w Centrum Usługowo Doradczym przy  ul. 1 Maja 19 w Myśliborzu.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników ze zmianami w podatku dochodowym od osób fizycznych.

Szkolenie  skierowane jest  do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości,  właścicieli i pracowników biur rachunkowych, wszystkich mających styczność z zagadnieniami finansowo-księgowymi.

Szkolenie poprowadzi pani Małgorzata Chojnowska – doradca podatkowy  nr wpisu 010913, zajmuje się praktycznie prawem podatkowym od 20 lat. Specjalizuje się w podatku VAT oraz podatku dochodowym od osób prawnych. Od wielu lat prowadzi szkolenia oraz wykłady. Właścicielka kancelarii podatkowej w Szczecinie. Uczestniczy w postępowaniach podatkowych przed sądami administracyjnymi oraz reprezentuje klientów przed Sądem Pracy.

Szczegółowe informacje uzyskać można w Centrum Usługowo Doradczym Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, tel. 95 7460278. Osoby do kontaktu: Marta Trzeciak, Wioletta Urban.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa instytucji prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu do 21.02.2020r. na adres e-mail: cud.umig@mysliborz.pl  za pośrednictwem karty zgłoszeniowej. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program szkolenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Data

26 lut 2020

Czas

09:00 - 15:00
Kod QR
z-library