Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Webinarium „Prawne aspekty handlu za granicą” – 09.09.2022

Szanowni Państwo,

Urząd Miejski w Koszalinie, Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu Pomerania w Koszalinie serdecznie zaprasza na bezpłatne seminarium on-line pn. „Prawne aspekty handlu za granicą”, które odbędzie się w dniu 09.09.2022 r.  w godzinach 10:00 do 14:00.

Spotkanie poprowadzi Pan Łukasz Żak, prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z internacjonalizacją przedsiębiorstw w szczególności transgranicznym świadczeniem usług
i delegowaniem pracowników, a także tematyce dotyczącej tworzenia skutecznych strategii eksportowych. Ponadto specjalizuje się w zagadnieniach związanych z problematyką zatrudniania cudzoziemców i prawem pracy. Stały współpracownik Kongsberg Maritime Poland na stanowisku – Workers Mobility Legal and Tax Advisor, współpracownik w Jakubowski – Niecko Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata Sp. k., ekspert ds. współpracy międzynarodowej przedsiębiorstw w Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego, aktywny członek Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego. Ekspert i doradca w licznych inicjatywach i projektach wspierających polskie przedsiębiorstwa w rozwoju krajowym i zagranicznym.

Seminarium skierowane jest do mikro- małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność gospodarczą i poszukują wiedzy prawniczej dotyczącej możliwości handlu za granicą.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 07.09.2022 r. poprzez formularz rejestracji online.

Webinarium „Prawne aspekty handlu za granicą” – 09.09.2022

 

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji wydarzenia, konieczne jest zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu https://zoom.us.

Link do w/w wydarzenia zostanie Państwu udostępniony w przeddzień seminarium.

W załączeniu program webinarium.

 

Niniejsze wydarzenie jest dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland” w ramach Interreg V A.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem pod nr tel: 94 348 39 18.

 

Serdecznie zapraszamy!


Data

09 wrz 2022

Czas

10:00 - 14:00
Kategoria
Kod QR
z-library