Mostbet wypłaca wygrane regularnie i bez opóźnień, a pieniądze możesz otrzymać bezpośrednio na swoją kartę bankową.

Zaproszenie na polsko-niemiecki wyjazd studyjny do Schwedt nad Odrą „Innowacje i strategie w branży turystycznej na przykładzie powiatu Uckermark”

Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Karlinie, działające w strukturach Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz Biuro SBC w Schwedt nad Odrą zapraszają do wzięcia udziału w jednodniowym wyjeździe studyjnym dla podmiotów turystycznych do miejscowości Schwedt nad Odrą w Niemczech w dniu 8 listopada br. pn. „Polsko-niemiecka wymiana doświadczeń dla oferentów branży turystycznej – innowacje i strategie w branży turystycznej na przykładzie powiatu Uckermark”.

W programie wyjazdu zaplanowano zwiedzanie Centrum Edukacyjnego na terenie Parku Narodowego Dolnej Odry w Criewen, Ośrodka Sportów Wodnych oraz atrakcji turystycznych miasta Schwedt autokarem z przewodnikiem. Ważnym aspektem niniejszego wydarzenia będzie wymiana doświadczeń regionalnych podmiotów turystycznych z Polski i z Niemiec. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z p. Anet Hoppe- przewodniczącą Organizacji Turystycznej „tmu Tourismus Marketing Uckermark GmbH/ Tourismusverband Uckermark e.V.” oraz z p. Volkerem Tubandt- Kierownikiem Parku Narodowego Dolnej Odry w Criewen i koordynatorem turystycznym miasta Schwedt.

Podczas wyjazdu będzie można dowiedzieć się więcej o koncepcji marki regionalnej „UCKERMARK”, która skupia producentów i usługodawców z różnych dziedzin: gospodarka, rolnictwo, turystyka, samorządy, kultura/czas wolny/ sport oraz przyroda/ krajobraz, dzięki czemu produkty z terenu powiatu Uckermark zyskują zwiększone zainteresowanie na rynku, przyczyniając się do jego rozwoju.

Zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym przedsiębiorców sektora turystycznego, pracowników biur podróży, Izb Turystyki, referatów ds. Turystyki na szczeblu administracji oraz Centrów Informacji Turystycznej, przewodników i pilotów turystycznych oraz osoby zainteresowane powyższym tematem.

Wyjazd w dniu 8 listopada br. o godz. 7.30 – spod siedziby Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty przy ul. Szymanowskiego 17 w Karlinie.  Powrót do Karlina- do godz. 19.30. 

Zapewniamy tłumaczenie polsko-niemieckie podczas trwania w/w imprezy oraz ubezpieczenie NNW. Ilość miejsc jest ograniczona. Udział jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w wyjeździe do dnia 27.10.2022 r. za pośrednictwem formularza online dostępnego poniżej lub telefonicznie pod numerem tel.: (094) 716 63 48.

Program

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy: centrum@parseta.org.pl

Osoby do kontaktu: Joanna Skoczyk, Magdalena Rupek.

Wyjazd studyjny jest realizowany w ramach projektu „Transgraniczna sieć Centrów Usługowo-Doradczych jako siła napędowa polsko-niemieckiej współpracy w Euroregionie Pomerania i Powiecie Märkisch-Oderland”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Programu Współpracy Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska Celu „Europejska Współpraca Terytorialna” Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Serdecznie zapraszamy!


Data

08 lis 2022

Czas

All of the day

Organizator

CUD Karlino
Phone
+48 94 716 63 48
Email
centrum@parseta.org.pl

Andere Organisatoren

Kod QR
Sold out!